Články

Vize budoucnosti

Pět největších věštkyň - (komentáře)

Janator
Pro Marpefi
28. 07. 2010 0:22

Citace: "Samozřejmě i tito (tyto) prorokové a prorokyně přijímají nadpřirozené zprávy..nicméně ty nejsou od Boha!..."

A od koho pedle tebe ty zprávy jsou? Netvrdím že musejí být od Boha. V éteru je mnoho dalších bytostí nejen Bůh. Jen nevím co jsi tím myslel.

Peklo je dílem člověka. Člověk si vymyslel peklo aby odradil hříšníky od hříchů. Bůh nerozděluje věci na dobré a zlé. Dobro a zlo neexistuje. To jenom my lidé jsme to takhle pochopili.
vojtavojta
církev
9. 03. 2010 17:46

Co to pořád tady melete s bohem?Vše je uplně jinak a vy jste slepí a hluší!Církem je prolita krví a vlastní největší majetek na světě v Rotchildovkých bankách!!Nechává chudé hladovět a umírat ve světě a hrabe po staletí majetky a vybírá desátky.Všude sam uchyl prznící své ovečky,které kryje sám stát ve státě/Vatikán.Nemusím psát,jak k majetku církev přišla že"".Běžíte každou neděli do kostela smýt své hříchy a jedině vněm najdete svou utěchu.Káže vám člověk,který nic nezažil a neviděl.Své tlachy má pouze z knížek naučené".Není tomu tak dávno,kdy prodávali odpustky na ještě nespáchané chříchy a zločiny.Ano,i vraždy se daly vykoupit TFUUJ""".Pod svícnem největší tma!Vám tak vyprávět o stvořiteli a vzniku člověka-si nezasloužíte vědět.Já znám osobně lidi,kteří byli na druhé straně a komunikovali.Znám lidi zvrácené a jejich zážitky.Vím své a jsem svuj pevně na zemi.Jsem přesvědčem v něco a někoho.Je stále při mě a všude se mnou.Nemusím běžet za něčím do kostela,že jen tam a nikde jinde!Lidi čtěte,dívejte se kolem,všímejte se lidí,pomáhejte ale ne všem a všude.Žijeme v době cenzury,propagandy a tajení pravdy.Ano,je 2010".Kdyby jste znali pravdu a to,co se chystá........
Marpefi
Janator
24. 01. 2010 23:13

o jakých duchovních se to prosím Vás bavíme? Pokud máte přehled o oněch duchovních, tak víte, že každý druhý si protiřečí (v rámci různých náb.modelů a esoterických nauk)..takže jakto, že mají všichni pravdu (učení reálně funguje) a zároveň si podstatou odporují?

Tak trošku tu mnoho lidí ignoruje, že na tuto otázku dává nejlogičtější odpověď právě Bible...Veškeré tyto nauky jsou "dílem" Satana a jeho armády padlých démonů, kteří jsou v opozici Bohu...a snaží se všemi prostředky odradit a odvést lidi od osoby Ježíše Krista, ve kterém jediném je spasení! Proto všechny nauky vlastně fungují, ikdyž si některé navzájem odporují...

Pak se zkuste ptát oněch duchovních, když jim tak věříte....

S pozdravem

Marpefi
Janator
RE: pořád...
16. 01. 2010 21:09

Vědci a myslitelé to možná nedokáží vyvrátit ale otázkou je jestli to duchovní dokáží potvrdit !
Marpefi
pořád...
28. 12. 2009 17:39

pořád jenom všude věštkyně, věštci...samý Nostradamus a Baba V....ale kde máte Ježíše? Kde máte Biblické proroky? Kde máte samotného Boha? Bible je protkaná stovkami proroctvími a fůra z nich se naplnila. De facto vzato je jejich úspěšnost téměř 100%! A ta zbylá procenta jsou soudy, které byly zrušeny z určitých důvodů (třeba, že se lidé polepšili v daném městě apod.).

Fůra vědců a myslitelů se snažila Bibli sestřelit od nepaměti...a poslední dobrou jakbysmet...vznášejí pořád nějaké teorie, hypotézy a snaží se prokázat, že je všechno jen výmysl...ale nikdy se jim to nepodařilo! Fůra lidí to nepřijme jenom z principu, aby nebyli nuceni se "svazovat" nějakými přikázáními...ale raději budou žít svůj nečistý život (pomluvy, nenávist, závist, zahýbání, lhaní atd. atd.) dál..než aby museli uznat, že je nad nimi nějaká utorita.

Samozřejmě i tito (tyto) prorokové a prorokyně přijímají nadpřirozené zprávy..nicméně ty nejsou od Boha!...