Články

Zamyšlení

Ako vyzerajú mimozemšťania? - (komentáře)

jitrzar
otazky-odpovědi
28. 03. 2015 19:00

odkud přišli: říká se, že planeta Země je matkou všech bytostí. považují nás za své potomky, resp. předky. vyvíjeli se stejným způsobem. žijí porůznu všude ve vesmíru, na všech obyvatelných planetách. vypadá to, že jsou cizí, protože byli dlouho pryč. spíše se vracejí, než přicházejí. svět se ale změnil. oni se také změnili. přicházejí z daleka, přicházejí domů. možná chtěli odejít navždy, ale nemohli. všechny sem něco táhne. musí se vrátit. už se vrací a vrátili a vrátí. bylo to předpovídáno v tzv. proroctví spásy. jsou pozorováni na orbitu země i v atmosféře. jsou blíž a blíž. monitorují a zkoumají povrch, prostředí, způsoby života, dýchatelnost, připravují se na přistání, na kontakt, na vstup do života. pozorují, sledují, učí se. změna je velká, prostředí nepříznivé. dívají se seshora, z bezpečné vzdálenosti. skrývají se úmyslně. ještě nějaký čas budou, ale stále méně. mají strach. je jasné, že je zde pro ně všechno nebezpečné. ale stále méně. ano, mají strach. technika je chrání, také neviditelnost, silové pole. v lodích jsou v bezpečí. mimo ně jsou zranitelní, a proto plaší. vždy jsou v blízkosti lodi, nebo maskováni. nějaký kontakt je vždy, po celou dobu, stále. historii popsal např. Hesemann. navštěvují úplně obyčejné lidi. chtějí dobro, ale málokdo je slyší. působí nenápadně. mnohokrát ukázali, že dokáží způsobit to, čemu se říká zázraky. jestli jsou na Zemi: Ano.
Garfi
Zdravím Lupe,
28. 03. 2015 11:10

myslím, že vypadají různě. Ale mnozí se nám i podobají.Včera jsem byla na přednášce Pavla Roška, promítal videa a spoustu fotek, včetně mimozešťanů, těch bylo jen několik, ale rozhodně to bylo zajímavé. S mým zážitkem z dospívání to taky souhlasí.Pokud žiješ na Slovensku, tak někdy jede k panu Karlíkovi a bude tam mít přednášku s promítáním taky.
Jelitko
ahoj Lup
26. 03. 2015 9:36

ja osobne si myslim,ze veskera komunikace z jejich svetem probiha telepaticky.A tim taky je vysvetleno i to,ze nemusi vubec chodit mezi nas.Napojeni na mysl z jejich strany je pro ne jednoduche a okamzite,jen z nasi strany je troche problem.
A jak pises,ze tenkrat vzdycky kdyz se jim zjevil andel nebo Stvroritel....podle me spis vzdycky vyzarovali svetlo....podle toho svetla izraelite poznali ze jde o Stvoritele a jeho andele...to je nejhlavnejsi vedle obleceni,vlasu...