Návštěvní kniha

Zde můžete vkládat dotazy, připomínky, komentáře.
Administrátor
2015-09-16 11:48:31

Návštěvní kniha slouží pouze pro připomínky, náměty a vzkazy týkající se webových stránek. Neslouží pro komunikaci mezi osobami! Tyto příspěvky budou mazány.
Zbyněk P.
2015-09-15 11:26:00

Vážený Admine, děkuji Vám za vaši odpověď. Pěkný den.
Administrátor
2015-09-15 11:21:22

Zbyňku, je to tak a důvod jsem psal už mnohokrát.

Nemohu viset hodiny denně na stránkách, pročítat a přemýšlet nad skrytými významy komentářů a pak je cenzurovat. Někdy si někdo s někým nerozumí třeba ve fóru, pak si rýpne v komentáři u nějakého článku a kde hledat první zaháknutí?

Kvůli tomuhle stránky neprovozuji, předpokládám, že jsme převážně dospělí lidé. Dovede si představit, že bych mazal 3/4 komentářů včetně těch vašich, protože jste mnohokrát reagoval nepřiměřeně? Jak by se to líbilo vám a jak těm ostatním, které bych denně mazal? Navíc jsou komentáře často reagující jeden na druhého a vymazat jich pár uprostřed by nadávalo smysl těm ostatním.

Používám formu vymázu vulgárních slov a když někdo použije sametové poslání do oněch míst, tak mu to nejspíš projde (ale pravidlem to být nemusí). Možná to není spravedlivé, ale rychlé řešení pro administrátora... To neznamená, že když se někoho někdo dotkne, tak mu to musí ještě oslazenější měrou oplatit (sprostými slovy) a ještě tvrdit, že je v právu. Nic se neděje náhodou.

Od začátku jsem tvrdil, že je to tady trenažér. Nelíbí se mi stránky, kde si vpustí jen třeba deset lidí a ti si hrají do noty. Nikoho ostatního s jinými názory tam nepustí. Možná vypadá stránka na první pohled hezky, ale není to realita. Bohužel...
Zbyněk P.
2015-09-15 10:42:22

Vážený pane Admine, moc dobře je mi jasné, že mažete jen vstupy s vulgárními slovy! Vždyť je to také uvedeno ve Vašem "Desateru" - tedy ve Vašich podmínkách! Ale jestliže to sám takto uvádíte a zdůrazňujete, tak potom nevidím žádného důvodu k tomu, aby byla Iv trestána! Takže z Vašeho vyjádření mi tudíž zcela vyplývá to, že jestliže někdo Vás velice krásnými slovy pošle do části těla, kde jen výkaly vládnou, tak potom to s radostí a úsměvem přijmete a budete šťasten? Aniž by jste řešil obsah toho a přehlížel to, neboť jak píšete, se jedná jen o tzv. skryté narážky???? Zvláštní, velice zvláštní přístup vskutku máte a zde presentujete.......
Administrátor
2015-09-15 10:25:44

Zbyňku,

v počtu otazníků a vykřičníků vedete, o tom není pochyb. Ale pozorně jste mě nečetl, několikrát jsem uvedl i zde v NK, že mažu vulgární slova, nikoli skryté narážky.
Zbyněk P.
2015-09-15 09:59:23

Ještě jedna Věc vážený Admine! To, co jsem Vám napsal o tom, že některé chráníte a kryjete, tak je překrásně vidět na vstupu Bigbíze (21:49:46), kde jednoznačně uráží a shazuje!!!! A to Vám nevadí?????????????????????????????????????????????Jak vidět, tak asi ne-e!!!!!!!!!!!
ladysss
2015-09-15 09:59:05

Admine dívejte se na to ze svého pohledu,když by Vás někdo neustále a soustavně systematicky,rafinovaně napadal...jak by jste Vy konkrétně jednal.
Ale vážně...tohle už nemá smysl rozebírat.
Děkuji za příjemné chvíle na Vašich stránkách,dokud nepřišli ti...co ty chvíle dokonale zkazili.Přeji Vám jasnou mysl :-)
Administrátor
2015-09-15 09:50:07

ladyss

I přes to, pokud vás někdo vyprovokoval vás neomlouvá k používání vulgárních komentářů, ke kterým jste se v první větě přiznala (2015-09-15).

Nyní jsem se vyjadřoval pouze k vám na váš dotaz, buďte si jista, že jsem řešil i ty ostatní.

Každý musí začít u sebe, ne u toho druhého.
Zbyněk P.
2015-09-15 09:49:25

Dobrý den vážený pane Admine! Ano, souhlasím s Vámi v tom, že jste mazal vstupy, kde jak píšete, šlo cosi přes čáru. Jsem ale toho názoru, že když jste se již do toho osobně vložil, tak jste se také měl věnovat tomu, kdo a jak urážel ty druhý! Namísto toho, jste Iv, zakázal vstup, i když se jen bránila! A druhým , kteří to vyprovokovali, tak ne-e? Nebo máte snad v oblibě to, že někteří vehementně a imrvére Vám donáší a stěžují si na ty druhý jen proto, aby si u Vás zajistili oblibu a jistotu? Vážený Admine, velice si Vás vážím, ale to ještě neznamená, že budu tolerovat bezpráví! Proč jste třeba nezakázal přístup Bigbízovi, který neustále urážel, a jiným? Jak píši výše, jakmile jste se do toho vložil sám osobně, tak jste již měl řešit i tyto sprosťárny a urážení..... Vím moc dobře, že toto je web Váš, a že sám si můžete na nich dělat co chcete! Ale přesto, není možné někoho neustále očerňovat a srážet, a druhé, kteří to všechno zosnovali, tak podporovat a obrazně krýt! ................. Pěkný den.
ladysss
2015-09-15 09:46:18

oprava: co se mě osobně zastali a podpořili mě v tomto vlekoucím se problému.
ladysss
2015-09-15 09:43:39

Jo a ještě něco....chci poděkovat Danušce,Zbyněčkovi,Jettimu a dalším...co se mě osobně v tomto vlekoucím se problému podpořili :-)
Vnímali totiž to co já...
ladysss
2015-09-15 09:06:39

Dobrý den admine...stále vnímám,že naprosto přecházíte ten fakt a příčinu toho....proč ty "vulgární komentáře" byly použity.
Jste v mých očích ovlivněn a byl jste od prvopočátku ovlivněn tím,že se na Vás sypaly ze všech stran žalující emaily od lidí,co to naprosto rafinovaně vyprovokovali.
Už z tohoto faktu jste si podle mě měl udělat obrázek....ten kdo žaluje,je u mě srab a nedokáže si sebemenší problém vyřešit sám.
Nedokáže se k problému postavit čelem a proto potřebuje oporu v tomto případě ve Vás.
Tito lidé jsou bez kousku sebevědomí a to Vás mělo "trknout"
Jsem přesvědčena,že onen důsledek dřímá jinde a je nutné hledat jinde.
Koneckonců je jen a pouze na Vás,kde problém chcete a hledal jste Vy.
Už se k tomu nebudu vyjadřovat...je to k ničemu,jen jsem cítila takzvanou "poslední kapku" když jsem si přečetla tyhle komentáře.
Tohle vážně nemá smysl..jen se to prohlubuje.
Oni jsou totiž schopni mě stále otravovat a pronásledují mě i bez prostřednictví vašich stránek...je to takzavný stalking.

Administrátor
2015-09-15 07:49:00

Pro Zbyňka

Zákaz neplatil jednostranně pro Ivetu (kde jste na to přišel?) za prohřešky, které znovu nebudu probírat, ale taky např. pro zmíněného jettiho, který se tady vyjadřoval vulgárně. Taky komentáře Zbyňka jsem asi třikrát vymazal, když byly hodně přes čáru.
Pokud se to neděje opakovaně a stále do kola, pak není důvod nikomu blokovat přístup. V opačném případě nezbývá nic jiného.

<== <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >> ==>
Celkem: 407 komentářů