Návštěvní kniha

Zde můžete vkládat dotazy, připomínky, komentáře.
Zbyněk P.
2015-09-14 21:18:45

Milá Garfínko!
Tak jako i jindy, tak i zde znovu vnášíš tu svou lživou subjektivní pravdu, která jest postaven a jen na Tvých lžích a výmyslech a to tak, aby to jen Tobě vyhovovalo. Rád bych tudíž po Tobě chtěl, aby jsi proto nejdříve zametla před svým prahem, než-li chceš druhým něco říkat a překládat! Pěkný den Ti přeji.
Garfi
2015-09-14 20:50:39

Vážený Zbyňku P., Iveta byla vyhozena právě za napadání druhých, čemuž jsi sám pilně a rád asistoval. Zloděj křičí, chyťte zloděje. Jelikož vím, že na sebe máte nejen maily, ale zároveň máte i vy tři včetně jettiho možnost chatovat na Ivetiných stránkách, přijdou mi vaše výkřiky irelevantní. Vám nejde ani o spravedlnost, ani o to si popovídat, ale veřejně exhibovat. Nedivím se adminovi, že smazal příspěvky v návštěvní knize, ta opravdu není chat. A vynucovat si něco, na co nikdo nemá nárok mi přijde dětinské.Možná by bývalo bylo rozumnější neatakovat, nedožadovat se a chovat se trvale slušně. Máte možnost pod příběhy a články je komentovat a sami je tam rovněž vkládat a tím se podílet na jeho rozkvětu a konverzaci přímo k tématům. Jelikož však toto nečiníte a jde vám pouze o plkání, můžete se realizovat na onom Ivetině chatu či soukromou korespondencí a esochat nechat esoterním tématům. Tak to vidím třeba já. A ne se chovat jako děti, kterým někdo sebral hračku..
Zbyněk P.
2015-09-14 20:27:24

Vážený Admine! Ač si myslím, že Vám rozumím, tak přesto se musím přiklonit na stranu Dany P. v tvrzení, že Iveta byla vskutku jen cílenou osobou pro sobecké a neduchovní lidi, kteří si na duchovní lidi jen hráli, a kteří proti ní nedělali nic jiného, než že ji jen napadali a uráželi. A to pak, když to člověk již nemohl vydržet to jejich ustavičné napadání, tak se rozohnil, a musel použít i silnější slova. V tu chvíli si pak již ti dotyční u Vás stěžovali, a bohužel reagovalo se tak, jak se reagovalo. Tedy, že byla Iveta i z Vaší strany neobjektivně a nespravedlivě trestána! Je vskutku velká škoda, že potrestání bylo jen na jedné straně! A že hlavní viníci zůstali nepotrestáni!!!! To mě nejvíce mrzí a štve..... Ale stalo se! A proto bych Vás chtěl požádat, aby jste i nadále neprohluboval jednostrannou nespravedlnost, a aby jste vůči Ivetě zvolil spíše omluvný postoj, neboť jak uvádím výše, Iveta vskutku za nic nemohla. To, že se někomu nelíbil její styl, tak to ještě neznamená, že si mohou ti dotyční dovolovat ji urážet a napadat...... Velice Vám děkuji za pochopení, ale i za nápravu provedených křivd......Pěkný večer.
Dana P.
2015-09-14 20:07:16

Děkuji za odpověď.

Škoda veliká, Admine, že jste dřív častěji nedohlédl na chat. Nebyla by, myslím, totiž Iveta jediná, kdo by měl bloknutý přístup, pokud už to takhle chcete řešit, nejčastěji byla ona právě obětí určitých "jedinců -kopírovačů"...kterým dělalo zvrácené potěšení ji provokovat a zesměšńovat.

Teď už je to jedno, mějte se pěkně, D.
Administrátor
2015-09-14 18:55:14

Dana P.
Chat byl zastaven, protože se někteří jedinci na něm neumí chovat slušně.
Poslední komentáře v NK byly vymazány, návštěvní kniha je na dotazy, nikoli na komunikaci typu - co budeme dělat večer - a pod..
Od toho jsem tu já, abych na to dohlížel a občas promazal, co tam nepatří...

ladyss
Pokud zde chodíte i přes zákaz a opakovaně porušujete pravidla, pak se nemůžete divit.
ladysss
2015-09-14 10:40:32

Ahoj Danuško,je to škoda...no ale co se dá dělat.
Nedávno jsem psala adminovi dotaz,zda by byl ochoten mě sem normální cestou pustit.
Jeho odpověď zněla:...však sem chodíte nenormální cestou...tak o co vám jde.
No..bláhově jsem si myslela,že po několika měsících zablokování(ač nebyl pražádný důvod) mi umožní přirozenou cestu na tenhle web,nedočkala jsem se toho.
Tenhle web pro mě bohužel ztrácí hodnotu...je to škoda,neboť jsem ho navštěvovala od roku cca 2003.
No ale chtěla jsem říct tohle...bez chatu a přímé komunikace tenhle web je pro mě osobně nekompletní,ztrácí na hodnotě a tudíž mi nezbývá než ho opustit.
Mějte se tu fajn a tak snad někdy (pokud admin otevře chat a dovolí mi běžný přístup) se tu ukážu. :-)


Dana P.
2015-09-14 08:44:07

Dobrý den Admine,

zastavil jste chat, mažete komentáře v návštěvní knize - bude tu vládnout cenzura?
Užila jsem si jí v životě víc než bych si přála...nu tak hodně štěstí,
D.
Bogy
2015-04-02 08:36:09

Ahoj! Děkuju vam za odpovědi.Dřív jsem neměl čas odepsat.Stavil jsem se v tom esoterik-obchůdku a tam mi řekli, že nabíjet můžu jakoukoli noc. A když jsem se probíral kamínkama co tam mají, tak byl prasklý snad každý, divím se, že jsem si toho před tím nevšiml. Tak jste měli pravdu oba :)) Škoda, že nemám moc času, měl jsem v plánu sem napsat tak 3-4 příběhy. Snad se k tomu někdy dostanu. Ale v práci na mobilu sem zavítám každý den, co je tu novýho :) zatim papá, mějte se FAJN!
Tanečnica
2014-12-25 14:55:33

Sodalit je kameň, ktorý berie na seba zlé vplivy. Môže to byť aj choroba, žiarlivosť, nenávisť, ale aj strach, obavy... Odoberá z vás, čo vám škodí. Zato nemusíte byť zlý človek. Skúste si kúpiť nový, uvidíte, či aj ten praskne.Ak áno, potom je treba sa zamyslieť, kde je chyba. Mesiac svieti aj keď ho nevidíme. Stačí dať kameň na okno.
Dana P.
2014-12-20 16:01:17

Bogy jsi si jistý, že tam už předtím nebyla? Nemyslím, že by měla nějak vadit, je to přírodní materiál, prasklinky prostě bývají.
Zkus ještě najít diskusi tam, kde se kamínky zabývají víc
Bogy
2014-12-18 11:11:57

Prasklinka na kameni.
Ahoj, chtel bych se zeptat. Koupil jsem si kamen Sodalit. Cistil jsem ho 10 minut pot tekouci vodou a pak nechal v misce s vodou pres noc a jeste den. Tak to psali na internetu. Pry ho mam nabit na mesicnim svetle, ale ted nesviti, tak jsem si ho vzal zatim na sebe, at se zatim spolu skamaradime. Rano jsem si ho prohlizel a ma na sobe prasklinu. To jsem tak spatny clovek? Vadi nejak ta prasklina na funkcnost kamene? Dekuju za odpovedi!
Adanom
2014-11-02 11:07:40

V poradku. Muze to zustat takhle.
Administrátor
2014-11-01 07:00:21

re: Adanom
Příběh se stejným názvem už existuje zde: Vibrace a proto byl přejmenován. Prozatím je váš příběh nazván Vibrace II. a vy si zvolte jiný, který vám bude vyhovovat a dejte vědět, změním.

<== <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >> ==>
Celkem: 392 komentářů