Návštěvní kniha

Zde můžete vkládat dotazy, připomínky, komentáře.
ladysss
2015-09-15 09:06:39

Dobrý den admine...stále vnímám,že naprosto přecházíte ten fakt a příčinu toho....proč ty "vulgární komentáře" byly použity.
Jste v mých očích ovlivněn a byl jste od prvopočátku ovlivněn tím,že se na Vás sypaly ze všech stran žalující emaily od lidí,co to naprosto rafinovaně vyprovokovali.
Už z tohoto faktu jste si podle mě měl udělat obrázek....ten kdo žaluje,je u mě srab a nedokáže si sebemenší problém vyřešit sám.
Nedokáže se k problému postavit čelem a proto potřebuje oporu v tomto případě ve Vás.
Tito lidé jsou bez kousku sebevědomí a to Vás mělo "trknout"
Jsem přesvědčena,že onen důsledek dřímá jinde a je nutné hledat jinde.
Koneckonců je jen a pouze na Vás,kde problém chcete a hledal jste Vy.
Už se k tomu nebudu vyjadřovat...je to k ničemu,jen jsem cítila takzvanou "poslední kapku" když jsem si přečetla tyhle komentáře.
Tohle vážně nemá smysl..jen se to prohlubuje.
Oni jsou totiž schopni mě stále otravovat a pronásledují mě i bez prostřednictví vašich stránek...je to takzavný stalking.

Administrátor
2015-09-15 07:49:00

Pro Zbyňka

Zákaz neplatil jednostranně pro Ivetu (kde jste na to přišel?) za prohřešky, které znovu nebudu probírat, ale taky např. pro zmíněného jettiho, který se tady vyjadřoval vulgárně. Taky komentáře Zbyňka jsem asi třikrát vymazal, když byly hodně přes čáru.
Pokud se to neděje opakovaně a stále do kola, pak není důvod nikomu blokovat přístup. V opačném případě nezbývá nic jiného.
xantipa
2015-09-14 22:28:30

Garfi to shrnula naprosto přesně; pod každé její slovo se podepisuji. Víc není co dodat...

Bigbiz
2015-09-14 21:49:46

Zbyňku, já se obávám, že Garfi říká jedině pravdu, i když se vám to bezpochyby nelíbí. Tady všechny urážela jen Iveta. My se pouze bránili. Myslím si, že tohle nemáte z vlastní hlavy a jsem přesvědčen o tom, že jste to dostali rozkazem, abyste Ivetu bránili. Jinak Zbyňku, Iveta ti tu knihu na svých stránkách nevydá. Ta tu tvoji první knihu vydala jen proto, abys měl radost. Jinak na tebe i Danu kašle.
Zbyněk P.
2015-09-14 21:18:45

Milá Garfínko!
Tak jako i jindy, tak i zde znovu vnášíš tu svou lživou subjektivní pravdu, která jest postaven a jen na Tvých lžích a výmyslech a to tak, aby to jen Tobě vyhovovalo. Rád bych tudíž po Tobě chtěl, aby jsi proto nejdříve zametla před svým prahem, než-li chceš druhým něco říkat a překládat! Pěkný den Ti přeji.
Garfi
2015-09-14 20:50:39

Vážený Zbyňku P., Iveta byla vyhozena právě za napadání druhých, čemuž jsi sám pilně a rád asistoval. Zloděj křičí, chyťte zloděje. Jelikož vím, že na sebe máte nejen maily, ale zároveň máte i vy tři včetně jettiho možnost chatovat na Ivetiných stránkách, přijdou mi vaše výkřiky irelevantní. Vám nejde ani o spravedlnost, ani o to si popovídat, ale veřejně exhibovat. Nedivím se adminovi, že smazal příspěvky v návštěvní knize, ta opravdu není chat. A vynucovat si něco, na co nikdo nemá nárok mi přijde dětinské.Možná by bývalo bylo rozumnější neatakovat, nedožadovat se a chovat se trvale slušně. Máte možnost pod příběhy a články je komentovat a sami je tam rovněž vkládat a tím se podílet na jeho rozkvětu a konverzaci přímo k tématům. Jelikož však toto nečiníte a jde vám pouze o plkání, můžete se realizovat na onom Ivetině chatu či soukromou korespondencí a esochat nechat esoterním tématům. Tak to vidím třeba já. A ne se chovat jako děti, kterým někdo sebral hračku..
Zbyněk P.
2015-09-14 20:27:24

Vážený Admine! Ač si myslím, že Vám rozumím, tak přesto se musím přiklonit na stranu Dany P. v tvrzení, že Iveta byla vskutku jen cílenou osobou pro sobecké a neduchovní lidi, kteří si na duchovní lidi jen hráli, a kteří proti ní nedělali nic jiného, než že ji jen napadali a uráželi. A to pak, když to člověk již nemohl vydržet to jejich ustavičné napadání, tak se rozohnil, a musel použít i silnější slova. V tu chvíli si pak již ti dotyční u Vás stěžovali, a bohužel reagovalo se tak, jak se reagovalo. Tedy, že byla Iveta i z Vaší strany neobjektivně a nespravedlivě trestána! Je vskutku velká škoda, že potrestání bylo jen na jedné straně! A že hlavní viníci zůstali nepotrestáni!!!! To mě nejvíce mrzí a štve..... Ale stalo se! A proto bych Vás chtěl požádat, aby jste i nadále neprohluboval jednostrannou nespravedlnost, a aby jste vůči Ivetě zvolil spíše omluvný postoj, neboť jak uvádím výše, Iveta vskutku za nic nemohla. To, že se někomu nelíbil její styl, tak to ještě neznamená, že si mohou ti dotyční dovolovat ji urážet a napadat...... Velice Vám děkuji za pochopení, ale i za nápravu provedených křivd......Pěkný večer.
Dana P.
2015-09-14 20:07:16

Děkuji za odpověď.

Škoda veliká, Admine, že jste dřív častěji nedohlédl na chat. Nebyla by, myslím, totiž Iveta jediná, kdo by měl bloknutý přístup, pokud už to takhle chcete řešit, nejčastěji byla ona právě obětí určitých "jedinců -kopírovačů"...kterým dělalo zvrácené potěšení ji provokovat a zesměšńovat.

Teď už je to jedno, mějte se pěkně, D.
Administrátor
2015-09-14 18:55:14

Dana P.
Chat byl zastaven, protože se někteří jedinci na něm neumí chovat slušně.
Poslední komentáře v NK byly vymazány, návštěvní kniha je na dotazy, nikoli na komunikaci typu - co budeme dělat večer - a pod..
Od toho jsem tu já, abych na to dohlížel a občas promazal, co tam nepatří...

ladyss
Pokud zde chodíte i přes zákaz a opakovaně porušujete pravidla, pak se nemůžete divit.
ladysss
2015-09-14 10:40:32

Ahoj Danuško,je to škoda...no ale co se dá dělat.
Nedávno jsem psala adminovi dotaz,zda by byl ochoten mě sem normální cestou pustit.
Jeho odpověď zněla:...však sem chodíte nenormální cestou...tak o co vám jde.
No..bláhově jsem si myslela,že po několika měsících zablokování(ač nebyl pražádný důvod) mi umožní přirozenou cestu na tenhle web,nedočkala jsem se toho.
Tenhle web pro mě bohužel ztrácí hodnotu...je to škoda,neboť jsem ho navštěvovala od roku cca 2003.
No ale chtěla jsem říct tohle...bez chatu a přímé komunikace tenhle web je pro mě osobně nekompletní,ztrácí na hodnotě a tudíž mi nezbývá než ho opustit.
Mějte se tu fajn a tak snad někdy (pokud admin otevře chat a dovolí mi běžný přístup) se tu ukážu. :-)


Dana P.
2015-09-14 08:44:07

Dobrý den Admine,

zastavil jste chat, mažete komentáře v návštěvní knize - bude tu vládnout cenzura?
Užila jsem si jí v životě víc než bych si přála...nu tak hodně štěstí,
D.
Bogy
2015-04-02 08:36:09

Ahoj! Děkuju vam za odpovědi.Dřív jsem neměl čas odepsat.Stavil jsem se v tom esoterik-obchůdku a tam mi řekli, že nabíjet můžu jakoukoli noc. A když jsem se probíral kamínkama co tam mají, tak byl prasklý snad každý, divím se, že jsem si toho před tím nevšiml. Tak jste měli pravdu oba :)) Škoda, že nemám moc času, měl jsem v plánu sem napsat tak 3-4 příběhy. Snad se k tomu někdy dostanu. Ale v práci na mobilu sem zavítám každý den, co je tu novýho :) zatim papá, mějte se FAJN!
Tanečnica
2014-12-25 14:55:33

Sodalit je kameň, ktorý berie na seba zlé vplivy. Môže to byť aj choroba, žiarlivosť, nenávisť, ale aj strach, obavy... Odoberá z vás, čo vám škodí. Zato nemusíte byť zlý človek. Skúste si kúpiť nový, uvidíte, či aj ten praskne.Ak áno, potom je treba sa zamyslieť, kde je chyba. Mesiac svieti aj keď ho nevidíme. Stačí dať kameň na okno.

<== <<   2 3 4 5 6 7 8 9 10   >> ==>
Celkem: 409 komentářů