Vaše příběhy

Osudové náhody

Číslo 9 - (komentáře)

komon15
JO
16. 04. 2011 19:31

jo toje super já mám zas štastný čísla 0, 4,6,7,9,14,15,
Kahlan
zaujimave
14. 08. 2010 18:14

No je o naozaj zaujimavy pribeh tiez celkom podobny mojmu lenze ja vydim vsade cislo dva stale furt vsade dva..dva...dva zacalo to od roku 2000 az doteraz.
Kallis
Číslo 9
13. 07. 2010 20:36

Zdravím Lu-co,
velice mě zaujal tvůj článek. Od spisovatelky Doreen Virue a Lynnette Brown existuje skvělá knížka s názvem Andělská čísla ;cituji: Proč stále vidím stejná čísla, kam koliv se podívám? - tohle je úvodní řeč u knížky.
Číslo 9 v ní zanmená - Tvůj božský smysl života v sobě zahrnuje službu prostřednic - tvím tvým přirozených nadání, vášní a zájmů.
Číslo 19 - Soustřed se na to, abys pomáhala sobě a druhým vést zdravější a klidnější život. O svém božském životním poslání smýšlej pozitivně a optimisticky.
Číslo 29 - Měj víru v sebe i v božský účel svého života. Máš dostatečnou kvlifikaci a jsi připravena pomáhat druhým.
Číslo 90 - Bůh podporuje tvůj posvátný smysl života. Pros a vždy dostaneš Boží vedení a pomoc pro tvé poslání...
Ve spojitosti s tvým článkem mě hned napadla tato knížka, význam čísel jsem ti opsala, když nad tím zapřemýšlíš, zapadají do sebe a možná i k tvému osudu/životu... Samozřejmě to může být i spojitost s minulými životy.
Pokud tě bude ještě něco zajímat, klidně napiš. Přeji krásně prosněný večer...
Engai
Velmi zajimave
11. 07. 2010 21:30

Tvuj pribeh je opravdu zvlastni,mozna jste se potkali v minulem zivote(jestli teda nejaky existuje)a osud ti jej stale prihrava pod nohy a by jste neco doresili co jste treba nedoresili v minulem zivote...urcite to bude mit co do cineni s tou devitkou..je to moc zvlastni na to aby to vsechno byly jen ...i kdyz nikdy nevis....
Oxide
Podobný zážitek
11. 07. 2010 15:48

Podobné věci se mi děli s jednou holkou, pak ze dne na den se neozvala ani jsem ji neviděl, prej se odstěhovali a když jsem ji hledal tam, kde by měla být, řekli mi, že tam nikdo takový nebydlí a ani nebydlel. Do teď nevím co s ní a celkem mě to štve... Ale zpět k tvému příběhu, když bych to měl srovnat, tak mě čísla neprovázely, ale něco jiného, pravdou však je, že to můj život nějak zásadně nezměnilo, takže asi se není čeho bát...