Vaše příběhy

- Osudové náhody -

Číslo 9
    Už je to rok, co jsem začala mít štěstí na číslo 9. Přišlo to společně s mojí největší láskou, kterou jsem o pár měsíců později bez vysvětlení ztratila. Nechci tady rozebírat lásku, ale bohužel tím to celé začalo.

    Poznala jsem ho v roce 2009, kdy jsem byla v 9.třídě. Zajímavé na tom je však to, že jednu třídu jsem dobrovolně opakovala, když jsem přestoupila, takže jsem vlastně v té době měla být už v prváku. 19.6. proběhlo první rande a 29. další. Číslo 9 se mi zjevovalo čím dál častěji, hlavně ve spojení s nim. Já se narodila 9.1., on 9.9., v kině, které bylo téměř prázdné, jsme dostali zrovna řadu 9 atd... Bylo toho tolik, že to nešlo přehlížet, a tak jsem začala přemýšlet, jestli ještě někde se toto číslo neskrývá. Přišla jsem samozřejmě na spoustu věcí jako třeba, že když se sečtou tel.čísla, tak vyjde 90, písmen ve jménech je dohromady 19, poprvé jsme se viděli v 19:?? hodin, rozdíl ve velikosti nohy je o 9 čísel... No, zkrátka jsem toho našla opravdu hodně, protože ať jsem sečetla téměř cokoliv, vyšlo 9, 19, 90. Přitom pokaždé stačilo, aby jedno jediné číslo bylo jiné.

    Když jsme se rozešli, dlouho jsem žádnou 9 nikde neviděla, až když jeho kapela měla poslední koncert, ve kterém se opět skrývala 9, přitom původně měl být o týden později. V klubu ten den dávali na ruku razítka s číslem 9 a já tam ten den ztratila talisman, který byl od něj. Nosila jsem ho s sebou úplně všude, včetně koupelny až do rozchodu. Potom jsem ho nechávala zpravidla doma a vzala si ho až na ten koncert. Přišlo mi divné, že jsem ho mohla během té doby ztratit kdykoliv, kdekoliv a ztratila jsem ho zrovna ten den, na tomto místě. A aby toho nebylo málo, stala se ten den ještě jedna záhada. Doma mám takový ten natahovací budík, co bez natáhnutí neběží. Už to bylo asi týden, co se zastavil a já ho nenatáhla. Velká ručička po celý ten týden ukazovala na 10. V den, kdy jsem se vrátila domů z koncertu se budík z ničeho nic roztikal. Že by ho někdo natáhnul místo mě bylo vyloučeno. Velká ručička se posunula přesně o 55minut dopředu a zastavila se na 9. Od té doby budík zase nešel.

    I když jsem číslo 9 nehledala, zjevovalo se mi každou chvíli. Nešlo si toho nevšimnout. Začínalo mi to být divné a všichni mi říkali, že to je nějaké znamení. Někdo si myslel, že dobré, někdo zas, že ta 9 mě před tím klukem varuje kvůli něčemu. Dodnes jsem tuto záhadu nepochopila a stále mi vrtá hlavou, co to mělo a má znamenat, proto prosím, pokud s tím má někdo zkušenosti, aby se mi ozval. Vážně už nevím, jak si to mám vyložit, co od toho mohu očekávat.

    A ještě jedna zajímavá věc k tomu koncertu. Pořád jsem si říkala, že až bude vhodná příležitost, chtěla bych toho kluka obejmout na "rozloučenou". Když jsem šla na WC, naskytla se mi příležitost, protože jsem ho cestou potkala, dokonce jsme spolu chvíli mluvili, ale já nenašla odvahu, a tak než jsem odešla, stále jsem koukala, kde je, abych to ještě mohla napravit, ale nikde nebyl. Když jsem odcházela, byl najednou u baru. I tentokrát mě odvaha však minula. Odešla jsem a začala si uvědomovat, že ho možná už neuvidím. Došla jsem na zastávku, kde mi ujel autobus, přesto že jsem to měla dobře vypočítaný. Za chvíli přijel další a v něm ON. Jako by mi ho osud stále nastrkával pod nohy. On sám je záhadný člověk, ale tohle všechno, co se ve spojení s ním odehrávalo je pro mě ještě daleko záhadnější. Dokázal by mi to někdo vysvětlit? Budu ráda za každý názor... Předem děkuji :)

Vydáno:   11. 7. 2010

Přečetlo:  2632 čtenářů
Autor (vložil): Lu-ca

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ JO
16. 04. 2011 19:31
komon15
¤ zaujimave
14. 08. 2010 18:14
Kahlan
¤ Číslo 9
13. 07. 2010 20:36
Kallis
¤ Velmi zajimave
11. 07. 2010 21:30
Engai
¤ Podobný zážitek
11. 07. 2010 15:48
Oxide